MECI
16.02.20 | Sfert de finală | Jiangxue Han | Melis Sezer | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Jiangxue Han | Melis Sezer | |
Prima administrare % | 41/50 (82%) | 26/39 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/41 (76%) | 10/26 (38%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/9 (33%) | 5/13 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/39 (62%) | 16/50 (32%) |
Total puncte câştigate | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Greșeli duble | ||
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiangxue Han | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
4-0 | Melis Sezer | |
0-0 | ||
Jiangxue Han | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Jiangxue Han | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
1-1 | Melis Sezer | |
0-0 | ||
Jiangxue Han | 2-1 | |
3-1 | Melis Sezer | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
Jiangxue Han | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jiangxue Han vs. Melis Sezer - meciuri reciproce
16.02.20 | Sfert de finală | Jiangxue Han | Melis Sezer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Jiangxue Han form & Melis Sezer form
Jiangxue Han - ultimele meciuri
W25 Austin - Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Ellie Douglas | 6-72, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Rancho - Hard | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Eryn Cayetano | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Melany Solange Krywoj | 6-1, 6-70, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Yiming Dang | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Anning - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Naiman - Hard | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Shuo Feng | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Na Dong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Le Yi Liu | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Jin Zhang | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Qianhui Tang | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Rome - Indoor Hard | ||||
31.01.23 Calificare | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Malibu - Hard | ||||
06.01.23 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.01.23 Calificare | vs. Amanda Perez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Tsehay Driscoll | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Austin - Hard | ||||
28.09.22 1-a rundă | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.22 Calificare | vs. Sara Daavettila | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
26.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Dylan Cline | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.08.22 Finală | vs. Solana Sierra | 6-2, 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
20.08.22 Semifinală | vs. Salma Ewing | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Melis Sezer - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.22 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
19.09.22 Calificare | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 Calificare | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.05.22 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - retragere | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.22 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detaliu meci |