Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
27.07.95, 28 Vârsta
27.07.95, 28 Vârsta
Jiho Shin vs. Sujin Yoon - meciuri reciproce
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Jiho Shin | Sujin Yoon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Yeongwol | Hard |
Jiho Shin form & Sujin Yoon form
Jiho Shin - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Milana Zhabrailova | 0-3, - Jiho Shin - retragere | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Alisha Reayer | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Candela Yecora | 5-7, 1-3, - Jiho Shin - retragere | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Danielle Willson | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Calificare | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-3, - Jiho Shin - retragere | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
22.04.23 Semifinală | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.04.23 Sfert de finală | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Noel | 3-6, 7-610, 7-62 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
10.04.23 Calificare | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Zi Yi Gao | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
07.04.23 Sfert de finală | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 4-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 Calificare | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-0 | detaliu meci |
Sujin Yoon - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
20.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ya Yun Pai | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sing Le Fan Chiang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ya Yun Pai | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Fatima Bizhukova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Gyeongsan - Hard | ||||
12.06.18 Calificare | vs. Satsuki Koike | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jooyeon Jeong | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Sangju - Indoor Hard | ||||
05.06.18 Calificare | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Hyerin Nam | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. So-Hee Yoon | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
13.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
06.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Hyejin Lee | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Jiwoo Mun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Da Hye Kim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Eun Se Jang | 3-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
05.06.17 Calificare | vs. Jin Ju Lee | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Mi Jeong Kwon | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
16.05.17 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Hae-Sung Kim | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Hae-Sung Kim | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Brooke Winley | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Se Jin Lee | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sangju - Hard | ||||
20.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Hyejin Lee | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.06.16 Calificare | vs. Hae-Sung Kim | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Jeongeun Choi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
23.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Hyunji Noh | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.16 2-a rundă de calif. | vs. You-Na Sul | 0-6, 1-6 | detaliu meci |