MECI
17.10.20 | Semifinală | Joanna Garland | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 7-65 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Joanna Garland | Zhibek Kulambayeva | |
Prima administrare % | 45/67 (67%) | 49/69 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/45 (71%) | 29/49 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/22 (45%) | 7/20 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/69 (48%) | 25/67 (37%) |
Total puncte câştigate | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanna Garland | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanna Garland | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanna Garland | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joanna Garland | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanna Garland | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanna Garland | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Joanna Garland vs. Zhibek Kulambayeva - meciuri reciproce
17.10.20 | Semifinală | Joanna Garland | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 7-65 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Joanna Garland form & Zhibek Kulambayeva form
Joanna Garland - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finală | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - retragere | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Zhibek Kulambayeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - retragere | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci |