MECI
09.03.20 | Calificare | Joanne Zuger | Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | W25 Potchefstroom | Hard |
STATISTICI MECI
Joanne Zuger | Adesuwa Osabuohien | |
Prima administrare % | 36/57 (63%) | 19/43 (44%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/36 (67%) | 8/19 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/21 (52%) | 11/24 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/43 (56%) | 22/57 (39%) |
Total puncte câştigate | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Joanne Zuger | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0 | ||
Joanne Zuger | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 1-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
USA
24.10.94, 29 Vârsta
24.10.94, 29 Vârsta
Joanne Zuger vs. Adesuwa Osabuohien - meciuri reciproce
09.03.20 | Calificare | Joanne Zuger | Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W25 Potchefstroom | Hard |
Joanne Zuger form & Adesuwa Osabuohien form
Joanne Zuger - ultimele meciuri
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
02.04.23 Calificare | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sopo - Zgura | ||||
31.03.23 Sfert de finală | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Mosquera - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - retragere | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
18.03.23 Semifinală | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.23 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finală | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.23 Semifinală | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
20.01.23 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
11.12.22 1-a rundă | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.22 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - retragere | detaliu meci |
Adesuwa Osabuohien - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W75 Rome - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 a 2-a rundă | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.12.23 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
20.12.23 Calificare | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detaliu meci |