MECI
18.08.18 | 1-a rundă de calif. | Joelle Steur | Justyna Malatinska | 7-64, 6-4 | Vrnjacka Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
09.10.01, 22 Vârsta
09.10.01, 22 Vârsta
Joelle Steur vs. Justyna Malatinska - meciuri reciproce
18.08.18 | 1-a rundă de calif. | Joelle Steur | Justyna Malatinska | 7-64, 6-4 | detaliu meci | Vrnjacka Banja | Zgura |
Joelle Steur form & Justyna Malatinska form
Joelle Steur - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
09.11.23 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
27.10.23 Semifinală | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.23 Sfert de finală | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Justyna Malatinska - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.09.19 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sandelfjord - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - retragere | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Sandelfjord - Zgura | ||||
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
17.07.18 Calificare | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detaliu meci |