MECI
30.03.19 | Sfert de finală | Johana Markova | Nika Radisic | 4-6, 6-2, 6-3 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Johana Markova | Nika Radisic | |
Prima administrare % | 40/72 (56%) | 85/113 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/40 (65%) | 51/85 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/32 (59%) | 10/28 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 6/17 (35%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/113 (46%) | 27/72 (38%) |
Total puncte câştigate | 97/185 (52%) | 88/185 (48%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Nika Radisic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Johana Markova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johana Markova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johana Markova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johana Markova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Johana Markova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Johana Markova vs. Nika Radisic - meciuri reciproce
30.03.19 | Sfert de finală | Johana Markova | Nika Radisic | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
19.10.18 | Sfert de finală | Johana Markova | Nika Radisic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Hard |
27.09.18 | a 2-a rundă | Johana Markova | Nika Radisic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Brno | Zgura |
09.05.18 | a 2-a rundă | Nika Radisic | Johana Markova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Kaposvar | Zgura |
Johana Markova form & Nika Radisic form
Johana Markova - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.22 Calificare | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.22 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - retragere | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
06.07.22 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.07.22 Calificare | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
04.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
21.06.22 1-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
13.06.22 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.22 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.22 1-a rundă | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.21 1-a rundă | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.11.21 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.21 Sfert de finală | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Nika Radisic - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - retragere | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Calificare | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci |