MECI
08.10.17 | Semifinală | Josephine Boualem | Tamara Curovic | 7-5, 1-6, 6-1 | Colombo | Zgura |
STATISTICI MECI
Josephine Boualem | Tamara Curovic | |
Prima administrare % | 50/84 (60%) | 45/84 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/50 (74%) | 26/45 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/34 (38%) | 18/39 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/84 (48%) | 34/84 (40%) |
Total puncte câştigate | 90/168 (54%) | 78/168 (46%) |
Greșeli duble | 6 | 5 |
ași | 4 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Josephine Boualem vs. Tamara Curovic - meciuri reciproce
20.10.17 | Sfert de finală | Josephine Boualem | Tamara Curovic | 7-64, 5-7, 6-0 | detaliu meci | Colombo | Zgura |
08.10.17 | Semifinală | Josephine Boualem | Tamara Curovic | 7-5, 1-6, 6-1 | detaliu meci | Colombo | Zgura |
Josephine Boualem form & Tamara Curovic form
Josephine Boualem - ultimele meciuri
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
18.08.20 Calificare | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1-a rundă | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.20 Calificare | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci |
Tamara Curovic - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci |