MECI
12.02.18 | 1-a rundă de calif. | Julia Fisch | Alexandra Osborne | 3-6, 7-5, 7-61 | Surprise | Hard |
STATISTICI MECI
USA
17.12.97, 26 Vârsta
17.12.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Julia Fisch vs. Alexandra Osborne - meciuri reciproce
12.02.18 | 1-a rundă de calif. | Julia Fisch | Alexandra Osborne | 3-6, 7-5, 7-61 | detaliu meci | Surprise | Hard |
Julia Fisch form & Alexandra Osborne form
Julia Fisch - ultimele meciuri
Hilton Head - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Pelham - Zgura | ||||
10.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Isabelle Boulais | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Amanda Johnson (1999) | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Jackson - Zgura | ||||
02.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Brittany Collens | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Irapuato - Hard | ||||
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Paula Martinez Mora | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.18 Calificare | vs. Emiliana Arango | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Surprise - Hard | ||||
13.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Osborne | 3-6, 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
Petit Bourg - Hard | ||||
16.01.18 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Fort De - Hard | ||||
08.01.18 1-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Brundukova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Emma Eerola | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Yolande Leacock | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Redding - Hard | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Piia Suomalainen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Evansville - Hard | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Campos Do - Hard | ||||
11.07.17 1-a rundă | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.07.17 Calificare | vs. Raquel Martini | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Sangju - Hard | ||||
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Iakovleva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Karuizawa - Carpet | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Ellen Allgurin | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Irapuato - Hard | ||||
10.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Kamilla Kokeladze | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rancho Santa - Hard | ||||
20.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Dunleavy | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Surprise - Hard | ||||
13.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Saint Martin - Hard | ||||
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Luk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Petit Bourg - Hard | ||||
17.01.17 1-a rundă | vs. Alice Rame | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.01.17 Calificare | vs. Charlotte Villeminot | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Mackenzie Worsnop | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Fort De - Hard | ||||
09.01.17 Calificare | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Scottsdale - Hard | ||||
31.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Chang | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Jakarta - Hard | ||||
11.10.16 1-a rundă | vs. Haruka Kaji | 4-5, - Julia Fisch - retragere | detaliu meci |
Alexandra Osborne - ultimele meciuri
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - retragere | detaliu meci | |
W60 Naples - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
W100 Bonita - Zgura | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Charlottesville - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - retragere | detaliu meci | |
W25 Jackson - Zgura | ||||
04.04.23 Calificare | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Canberra - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.23 Calificare | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Canberra - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Swan - Iarbă | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci |