MECI
25.09.18 | 1-a rundă | Julia Helbet | Viktoria Surova | 6-1, 6-3 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Julia Helbet | Viktoria Surova | |
Prima administrare % | 33/49 (67%) | 28/42 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/33 (64%) | 10/28 (36%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/16 (56%) | 3/14 (21%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/42 (69%) | 19/49 (39%) |
Total puncte câştigate | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Helbet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Helbet | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Viktoria Surova | |
Julia Helbet | 5-0 | |
0-0, 40-30 | ||
5-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 30-40 | ||
5-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Helbet | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Moldova
31.05.88, 35 Vârsta
14065 $
31.05.88, 35 Vârsta
14065 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
27.09.99, 24 Vârsta
27.09.99, 24 Vârsta
Julia Helbet vs. Viktoria Surova - meciuri reciproce
25.09.18 | 1-a rundă | Julia Helbet | Viktoria Surova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Julia Helbet form & Viktoria Surova form
Julia Helbet - ultimele meciuri
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.10.19 Calificare | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Iveta Daujotaite | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.18 Calificare | vs. Anastasia Reimchen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Andrea Feodorov | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 0-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Viktoria Surova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Nicole Nadel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.18 1-a rundă | vs. Brittany Collens | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.03.18 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Joelle Kissell | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.03.18 Calificare | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Klara Silka | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.12.17 1-a rundă | vs. Ivana Topcic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.12.17 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.11.17 1-a rundă | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Viktoria Surova - ultimele meciuri
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.19 Calificare | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
05.11.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detaliu meci |