Rusia
15.02.98, 26 Vârsta
15.02.98, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
23.01.98, 26 Vârsta
23.01.98, 26 Vârsta
Syuzen Afifi vs. Julia Keranovic - meciuri reciproce
17.03.18 | 1-a rundă de calif. | Julia Keranovic | Syuzen Afifi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Syuzen Afifi form & Julia Keranovic form
Syuzen Afifi - ultimele meciuri
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
21.05.19 Calificare | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
29.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Meritxell Perez | 1-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
13.09.18 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.09.18 1-a rundă | vs. Sara Neto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Aurore Felsenhart | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Diana Zivulovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Santarem - Hard | ||||
02.09.18 Calificare | vs. Diana Martynov | 0-4, - Syuzen Afifi - retragere | detaliu meci | |
Don Benito - Carpet | ||||
14.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Witthaus Vine | 0-6, 0-3, - Syuzen Afifi - retragere | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Joana Baptista | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Balsen Kaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Julia Keranovic - ultimele meciuri
W15 Gurugram - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
14.02.23 Calificare | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
28.11.22 Calificare | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | detaliu meci | |
27.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Mar - Zgura | ||||
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
30.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
23.08.22 Calificare | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
07.06.22 Calificare | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Varberg - Zgura | ||||
09.05.22 Calificare | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Helsingborg - Indoor Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | detaliu meci |