USA
28.07.94, 29 Vârsta
28.07.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kathleen De Rienzo vs. Julia Kimmelmann - meciuri reciproce
12.02.18 | Calificare | Julia Kimmelmann | Kathleen De Rienzo | 0-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Kathleen De Rienzo form & Julia Kimmelmann form
Kathleen De Rienzo - ultimele meciuri
Santa Margherita - Zgura | ||||
25.04.18 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Melisa Morales | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Alina Mekhtieva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.03.18 Calificare | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Melisa Morales | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
27.02.18 1-a rundă | vs. Paulina Czarnik | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
21.02.18 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
12.02.18 Calificare | vs. Julia Kimmelmann | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Maria Patrascu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
04.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
20.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
14.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Norman - Hard | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tyler - Hard | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Lysa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Florence - Hard | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Emma Allen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Sumter - Hard | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Flores | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hilton Head - Zgura | ||||
02.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Fusinato | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Baranovski | 3-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Stillwater - Hard | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Albuquerque - Hard | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Neel | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Redding - Hard | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Kerrie Cartwright | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Landisville - Hard | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Fort Worth - Hard | ||||
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Julia Kimmelmann - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.12.21 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.21 1-a rundă | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.21 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.21 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.21 Finală | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.21 Semifinală | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.21 Sfert de finală | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | detaliu meci | |
11.11.21 a 2-a rundă | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.11.21 1-a rundă | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
21.07.21 a 2-a rundă | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
20.07.21 1-a rundă | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.06.21 a 2-a rundă | vs. Jessie Aney | - Julia Kimmelmann - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
09.06.21 1-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.05.21 Sfert de finală | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.05.21 Calificare | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.05.21 Sfert de finală | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
20.05.21 a 2-a rundă | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.05.21 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 Calificare | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | detaliu meci |