MECI
26.08.19 | Calificare | Julia Konishi Camargo Silva | Anastasia Mironova | 1-6, 6-3, 10-7 | W15 Batumi | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
28.11.01, 22 Vârsta
28.11.01, 22 Vârsta
Julia Konishi Camargo Silva vs. Anastasia Mironova - meciuri reciproce
26.08.19 | Calificare | Julia Konishi Camargo Silva | Anastasia Mironova | 1-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | W15 Batumi | Hard |
Julia Konishi Camargo Silva form & Anastasia Mironova form
Julia Konishi Camargo Silva - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Campinas - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Julia Caffarena | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tucuman - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Verena Meliss | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Katja Markus | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Romina Ccuno | 2-6, 6-2, 4-1, Romina Ccuno - retragere | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Camila Rodero | 6-1, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mack | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Luise Reisel | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Mendoza - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detaliu meci |
Anastasia Mironova - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.10.19 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Copas | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Clemence Fayol | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kudryavtseva | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Gabriella Akopian | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
22.10.18 Calificare | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Compson | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
16.09.18 Calificare | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Marbella - Zgura | ||||
03.09.18 Calificare | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Elena Rodriguez Pajares | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
El Espinar - Hard | ||||
29.07.18 Calificare | vs. Mia Eklund | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Paloma Perez Bota | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 3-6, 3-6 | detaliu meci |