MECI
21.11.16 | 1-a rundă de calif. | Julia Payola | Ioana Loredana Rosca | 7-5, 6-4 | Valencia | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Julia Payola vs. Ioana Loredana Rosca - meciuri reciproce
29.09.18 | Finală | Ioana Loredana Rosca | Julia Payola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | Melilla | Zgura |
21.11.16 | 1-a rundă de calif. | Julia Payola | Ioana Loredana Rosca | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Valencia | Zgura |
Julia Payola form & Ioana Loredana Rosca form
Julia Payola - ultimele meciuri
W80+H Les - Hard | ||||
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
17.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
05.10.21 Calificare | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Valencia - Zgura | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
24.11.20 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Las - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.20 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
27.10.20 1-a rundă | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Cherbourg - Indoor Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.20 1-a rundă | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
09.09.20 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.20 Calificare | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detaliu meci | |
W25 Montemor - Hard | ||||
02.09.20 1-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
23.07.20 1-a rundă | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.07.20 1-a rundă | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.20 Sfert de finală | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 St. - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |