MECI
11.01.17 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Antje Rubbrecht | 6-2, - retragere | Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Julia Stamatova | Antje Rubbrecht | |
Prima administrare % | 14/23 (61%) | 12/17 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 10/14 (71%) | 4/12 (33%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Break-ballurile câştigate | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 12/17 (71%) | 9/23 (39%) |
Total puncte câştigate | 26/40 (65%) | 14/40 (35%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
17.09.99, 24 Vârsta
17.09.99, 24 Vârsta
Julia Stamatova vs. Antje Rubbrecht - meciuri reciproce
11.01.17 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Antje Rubbrecht | 6-2, Antje Rubbrecht - retragere | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Julia Stamatova form & Antje Rubbrecht form
Julia Stamatova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - retragere | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci |
Antje Rubbrecht - ultimele meciuri
Brussels - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Zara De Schutter | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
07.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Marlies Szupper | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Brandy Hehalatu | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Corina Mader | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Marie Amelie Dardaine | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.11.17 1-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Middelkerke - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Rebecca Gustafson | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Ossenbruggen Van | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Jennifer Wacker | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Koksijde - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Denain - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
De Haan - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
05.06.17 Calificare | vs. Romy Koelzer | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Judith Bohnenkamp-Serena | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Flores | 4-6, 6-3, 4-2, Victoria Flores - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Ziyu Wang | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Akiko Okuda | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
23.01.17 Calificare | vs. Julia Rosenquist | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Aza Petrova | 4-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.01.17 1-a rundă | vs. Polona Rebersak | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.17 Calificare | vs. Esen Kokce | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.01.17 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, - Antje Rubbrecht - retragere | detaliu meci | |
09.01.17 Calificare | vs. Emma Nurgazieva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.12.16 1-a rundă | vs. Karolina Novotna (1997) | 4-6, 6-2, 6-75 | detaliu meci |