MECI
08.10.19 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Julia Stamatova | Maria Manilova | |
Prima administrare % | 41/64 (64%) | 21/44 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/41 (66%) | 10/21 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/23 (48%) | 9/23 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/44 (57%) | 26/64 (41%) |
Total puncte câştigate | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Greșeli duble | 5 | 6 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Julia Stamatova | 4-2 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Maria Manilova | |
Julia Stamatova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
Julia Stamatova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
3-1 | Maria Manilova | |
0-0 | ||
Julia Stamatova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Stamatova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
09.06.00, 23 Vârsta
09.06.00, 23 Vârsta
Julia Stamatova vs. Maria Manilova - meciuri reciproce
08.10.19 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Maria Manilova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Julia Stamatova form & Maria Manilova form
Julia Stamatova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - retragere | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci |
Maria Manilova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
17.12.19 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |