MECI
19.06.19 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Martina Kudelova | 6-1, 2-6, 6-4 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Julia Stamatova | Martina Kudelova | |
Prima administrare % | 57/83 (69%) | 61/92 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/57 (56%) | 30/61 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/26 (50%) | 15/31 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 5/12 (42%) |
Puncte câştigate din returnare | 47/92 (51%) | 38/83 (46%) |
Total puncte câştigate | 92/175 (53%) | 83/175 (47%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Martina Kudelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Stamatova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martina Kudelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Stamatova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Martina Kudelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Stamatova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Martina Kudelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Martina Kudelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Stamatova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Martina Kudelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Stamatova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Martina Kudelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Stamatova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Martina Kudelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Martina Kudelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Stamatova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Martina Kudelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Stamatova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Martina Kudelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Stamatova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Martina Kudelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Martina Kudelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
05.07.99, 24 Vârsta
05.07.99, 24 Vârsta
Julia Stamatova vs. Martina Kudelova - meciuri reciproce
19.06.19 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Martina Kudelova | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Julia Stamatova form & Martina Kudelova form
Julia Stamatova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - retragere | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci |
Martina Kudelova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
11.08.19 Finală | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.08.19 Semifinală | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
09.08.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
14.06.19 Sfert de finală | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.06.19 Calificare | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.06.19 1-a rundă | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.06.19 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - retragere | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
04.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
20.11.17 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.17 Calificare | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detaliu meci |