MECI
06.10.17 | Sfert de finală | Julia Stamatova | Rio Kitagawa | 6-0, 6-4 | Sozopol | Hard |
STATISTICI MECI
Julia Stamatova | Rio Kitagawa | |
Prima administrare % | 40/61 (66%) | 48/62 (77%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/40 (63%) | 22/48 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/21 (62%) | 6/14 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/62 (55%) | 23/61 (38%) |
Total puncte câştigate | 72/123 (59%) | 51/123 (41%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
15.09.93, 30 Vârsta
18757 $
15.09.93, 30 Vârsta
18757 $
Julia Stamatova vs. Rio Kitagawa - meciuri reciproce
06.10.17 | Sfert de finală | Julia Stamatova | Rio Kitagawa | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Sozopol | Hard |
24.05.17 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Rio Kitagawa | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
05.05.16 | a 2-a rundă | Julia Stamatova | Rio Kitagawa | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Julia Stamatova form & Rio Kitagawa form
Julia Stamatova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.24 1-a rundă | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - retragere | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - retragere | detaliu meci |
Rio Kitagawa - ultimele meciuri
Charleston - Zgura | ||||
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - retragere | detaliu meci | |
Hilton Head - Zgura | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kyoto - Indoor Hard | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nanao - Carpet | ||||
27.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - retragere | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Taipei - Hard | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Jakarta - Hard | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solo - Hard | ||||
10.07.18 1-a rundă | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
19.06.18 Calificare | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | detaliu meci | |
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Gyeongsan - Hard | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sangju - Indoor Hard | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Karuizawa - Carpet | ||||
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Balatonboglar - Zgura | ||||
29.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - retragere | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.18 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
23.04.18 Calificare | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
12.04.18 a 2-a rundă | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.04.18 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.04.18 Calificare | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.03.18 a 2-a rundă | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.03.18 1-a rundă | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | detaliu meci |