Turcia
15.01.02, 22 Vârsta
15.01.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Zeynep Sena Sarioglan vs. Julia Stamatova - meciuri reciproce
30.05.18 | 1-a rundă | Julia Stamatova | Zeynep Sena Sarioglan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Zeynep Sena Sarioglan form & Julia Stamatova form
Zeynep Sena Sarioglan - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.19 Calificare | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - retragere | detaliu meci | |
10.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.10.19 Calificare | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.11.18 Sfert de finală | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.11.18 1-a rundă | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.18 Calificare | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.06.18 a 2-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - retragere | detaliu meci |
Julia Stamatova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - retragere | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci |