MECI
09.03.20 | 2-a rundă de calif. | Julie Belgraver | Laure Line Glaude | 6-0, 6-3 | W15+H Amiens | Zgura |
STATISTICI MECI
Julie Belgraver | Laure Line Glaude | |
Prima administrare % | 26/51 (51%) | 18/41 (44%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/26 (69%) | 10/18 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/25 (68%) | 6/23 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/41 (61%) | 16/51 (31%) |
Total puncte câştigate | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julie Belgraver | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julie Belgraver | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julie Belgraver | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Laure Line Glaude | |
Julie Belgraver | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julie Belgraver | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julie Belgraver | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Laure Line Glaude | |
0-0, 15-0 | ||
Julie Belgraver | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-3 | Laure Line Glaude | |
0-0 | ||
6-3 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Julie Belgraver vs. Laure Line Glaude - meciuri reciproce
09.03.20 | 2-a rundă de calif. | Julie Belgraver | Laure Line Glaude | 6-0, 6-3 | detaliu meci | W15+H Amiens | Zgura |
Julie Belgraver form & Laure Line Glaude form
Julie Belgraver - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finală | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |