Franta
08.01.03, 21 Vârsta
08.01.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Axelle Martins vs. Julita Saner - meciuri reciproce
07.10.18 | 1-a rundă de calif. | Julita Saner | Axelle Martins | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Axelle Martins form & Julita Saner form
Axelle Martins - ultimele meciuri
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Calificare | vs. Amandine Cazeaux | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
12.09.18 1-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Manon Peral | Manon Peral - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Gomez | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Julita Saner - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci |