MECI
07.09.19 | Semifinală | Justina Mikulskyte | Anna Parkhomenko | 6-4, 6-1 | W15 Bucha | Zgura |
STATISTICI MECI
Justina Mikulskyte | Anna Parkhomenko | |
Prima administrare % | 40/52 (77%) | 31/52 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/40 (63%) | 16/31 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/12 (58%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/52 (54%) | 20/52 (38%) |
Total puncte câştigate | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Justina Mikulskyte | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Anna Parkhomenko | |
0-0 | ||
Justina Mikulskyte | 0-2 | |
1-2 | Anna Parkhomenko | |
Justina Mikulskyte | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-2 | Anna Parkhomenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Anna Parkhomenko | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Justina Mikulskyte | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Anna Parkhomenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
6-4 |
2 | ||
Justina Mikulskyte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Parkhomenko | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Justina Mikulskyte | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-0 | Anna Parkhomenko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Justina Mikulskyte | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Anna Parkhomenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Justina Mikulskyte | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
24.10.02, 21 Vârsta
24.10.02, 21 Vârsta
Justina Mikulskyte vs. Anna Parkhomenko - meciuri reciproce
07.09.19 | Semifinală | Justina Mikulskyte | Anna Parkhomenko | 6-4, 6-1 | detaliu meci | W15 Bucha | Zgura |
Justina Mikulskyte form & Anna Parkhomenko form
Justina Mikulskyte - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Vacaria - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Mogi - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Anna Parkhomenko - ultimele meciuri
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Patricija Spaka | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Mayya Gorbunova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Arina Atyushova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Anastasiya Komar | 6-2, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
29.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sydorenko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
07.09.19 Semifinală | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Vladlena Bokova | 6-3, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Nataliia Danilochkina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 Calificare | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Karavayeva | 6-0, 6-2 | detaliu meci |