MECI
08.09.19 | Finală | Justina Mikulskyte | Taisya Pachkaleva | 7-5, 6-2 | W15 Bucha | Zgura |
STATISTICI MECI
Justina Mikulskyte | Taisya Pachkaleva | |
Prima administrare % | 47/62 (76%) | 63/85 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/47 (60%) | 26/63 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/15 (40%) | 10/22 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 49/85 (58%) | 28/62 (45%) |
Total puncte câştigate | 83/147 (56%) | 64/147 (44%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Justina Mikulskyte | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Taisya Pachkaleva | |
Justina Mikulskyte | 2-2 | |
2-3 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Justina Mikulskyte | 2-4 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0 | ||
Justina Mikulskyte | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
Justina Mikulskyte | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
7-5 |
2 | ||
Justina Mikulskyte | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Justina Mikulskyte | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Justina Mikulskyte | 2-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
5-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Justina Mikulskyte vs. Taisya Pachkaleva - meciuri reciproce
08.09.19 | Finală | Justina Mikulskyte | Taisya Pachkaleva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | W15 Bucha | Zgura |
Justina Mikulskyte form & Taisya Pachkaleva form
Justina Mikulskyte - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Vacaria - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Mogi - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Taisya Pachkaleva - ultimele meciuri
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - retragere | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
06.07.21 Calificare | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
29.02.20 Semifinală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.20 Sfert de finală | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.02.20 Calificare | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 Finală | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.20 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
17.01.20 Sfert de finală | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - retragere | detaliu meci | |
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
17.10.19 Sfert de finală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 a 2-a rundă | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
15.10.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
05.10.19 Semifinală | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci |