Elvetia
23.10.99, 24 Vârsta
23.10.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Tamara Racine-Beauchamp vs. Justyna Jegiolka - meciuri reciproce
24.03.18 | 1-a rundă de calif. | Justyna Jegiolka | Tamara Racine-Beauchamp | 6-0, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Tamara Racine-Beauchamp form & Justyna Jegiolka form
Tamara Racine-Beauchamp - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Griessner | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.04.18 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Hannah Nagel | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Jegiolka | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Roxana Manu | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
13.02.18 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Zotova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.01.18 1-a rundă | vs. Betina Tokac | 6-74, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Gebriela Mihaylova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
28.06.17 1-a rundă | vs. Tea Faber | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
26.06.17 Calificare | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-4 | detaliu meci |
Justyna Jegiolka - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.18 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.18 Calificare | vs. Emily Casteleyn | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.03.18 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.18 1-a rundă | vs. Xenia Knoll | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Sella | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.03.18 Calificare | vs. Teodora Stinga | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Kuzina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Zawada - Carpet | ||||
16.11.17 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.17 1-a rundă | vs. Yulia Sokolovskaya | 7-69, 6-1 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
31.07.17 Calificare | vs. Nastja Kolar | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Dublin - Carpet | ||||
24.07.17 1-a rundă | vs. Sinead Lohan | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
24.07.17 1-a rundă | vs. Sinead Lohan | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
Stuttgart Vaihingen - Zgura | ||||
26.06.17 Calificare | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Cyranowski | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kowall | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.06.17 Calificare | vs. Paulina Czarnik | 5-7, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
02.05.17 1-a rundă | vs. Alexa Ryngler | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
Manacor - Zgura | ||||
14.02.17 1-a rundă | vs. Alicia Herrero Linana | 4-6, 1-1, - Justyna Jegiolka - retragere | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
24.11.16 Sfert de finală | vs. Alice Matteucci | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.16 a 2-a rundă | vs. Elaine Genovese | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.16 1-a rundă | vs. Alice Di Matteo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-63, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
14.11.16 Calificare | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
08.11.16 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.16 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci |