Justyna Malatinska vs. Sofia Milatova 07.05.2019

Justyna Malatinska vs. Sofia Milatova 07.05.2019 - W15 Tucepi - comparaţie

MECI

07.05.19CalificareJustyna Malatinska Sofia Milatova 6-3, 6-4 Croatia W15 Tucepi Zgura

STATISTICI MECI

Justyna MalatinskaSofia Milatova
Prima administrare %28/46 (61%)30/56 (54%)
Punctele câştigate la prima administrare16/28 (57%)14/30 (47%)
Punctele câştigate la a doua administrare9/18 (50%)8/26 (31%)
Break-ballurile câştigate7/9 (78%)4/7 (57%)
Puncte câştigate din returnare34/56 (61%)21/46 (46%)
Total puncte câştigate59/102 (58%)43/102 (42%)
Greșeli duble45
ași32

STATISTICI MECI

2
6-4

Justyna Malatinska
Cehia
09.10.01, 18 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
08.11.00, 19 Vârsta







Sofia Milatova
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Justyna Malatinska vs. Sofia Milatova - meciuri reciproce

07.05.19CalificareJustyna MalatinskaSofia Milatova6-3, 6-4 detaliu meciCroatia W15 Tucepi Zgura

Justyna Malatinska - ultimele meciuri

Ukraine W15 Chornomorsk - Zgura
03.10.19
a 2-a rundă
vs. Taisya Pachkaleva1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
01.10.19
1-a rundă
vs. Maria Lota Kaul6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic W25 Brno - Zgura
22.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Natalie Proese2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Hungary W15 Szekesfehervar - Zgura
12.09.19
a 2-a rundă
vs. Silvia Njiric3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
11.09.19
1-a rundă
vs. Bianka Bekefi6-710, 6-3, 7-5 victoriedetaliu meci
10.09.19
Calificare
vs. Ludmila Kareisova6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
09.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Aliz Stumpf6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
Czech Republic W15 Olomouc - Zgura
05.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Jana Jablonovska1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Finland W15 Savitaipale - Zgura
29.07.19
Calificare
vs. Anastasia Bursa5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Norway W15 Sandelfjord - Zgura
24.07.19
1-a rundă
vs. Suzan Lamens1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic W25 Olomouc - Zgura
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Anastasia Pribylova5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Tunisia W15 Tabarka - Zgura
18.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Aleksandra Zlatarova3-6, 6-1, 5-10 pierderedetaliu meci
Greece W15 Heraklion - Zgura
28.05.19
Calificare
vs. Sofia Sharonova6-70, 4-6 pierderedetaliu meci
27.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - retragerevictoriedetaliu meci
Croatia W15 Tucepi - Zgura
09.05.19
a 2-a rundă
vs. Nefisa Berberovic1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
08.05.19
1-a rundă
vs. Andjela Sebrek6-2, 4-6, 6-3 victoriedetaliu meci
07.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Aneta Kulhankova6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
07.05.19
Calificare
vs. Sofia Milatova6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Jablonec Nad - Carpet
03.12.18
1-a rundă de calif.
vs. Denisa Pospisilova7-5, 4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Frydek Mistek - Zgura
09.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Aneta Laboutkova1-6, 6-4, 1-6 pierderedetaliu meci
Hungary Szekesfehervar - Zgura
05.09.18
Calificare
vs. Ramona Mataruga5-7, 7-5, 7-10 pierderedetaliu meci
02.09.18
2-a rundă de calif.
vs. Katarina Kostic6-2, 3-6, 6-4 victoriedetaliu meci
01.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Andreia Beberechi6-3, 4-6, 6-3 victoriedetaliu meci
Serbia Vrnjacka Banja - Zgura
18.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Joelle Steur6-74, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Warsaw - Zgura
04.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Diana Sumova1-6, 6-3, 1-6 pierderedetaliu meci
Norway Sandelfjord - Zgura
25.07.18
a 2-a rundă
vs. Lisa Ponomar3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
24.07.18
1-a rundă
vs. Emilie Elde6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Hungary Baja - Zgura
17.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Moni Potrc6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
17.07.18
Calificare
vs. Sara Guglielminotti2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Jablonec Nad - Zgura
26.06.18
1-a rundă
vs. Katerina Krizova4-6, 4-6 pierderedetaliu meci

Sofia Milatova - ultimele meciuri

Czech Republic W15 Milovice - Indoor Hard
25.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Kristyna Tomajkova3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Italy W15 Solarino - Carpet
05.11.19
1-a rundă
vs. Anna Popescu3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Norway W15 Oslo - Indoor Hard
22.10.19
1-a rundă
vs. Lilly Elida Haseth1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Ukraine W15 Chornomorsk - Zgura
01.10.19
1-a rundă
vs. Nadiya Kolb1-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Hungary W25 Kaposvar - Zgura
23.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Veronika Bokor3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Romania W25 Arad - Zgura
15.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Gabriela Duca4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Austria W25 St. - Zgura
11.09.19
1-a rundă
vs. Emiliana Arango1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
09.09.19
Calificare
vs. Alice Rame0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
09.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Stephanie Judith Visscher3-6, 6-1, 12-10 victoriedetaliu meci
08.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Anali Kocevar6-4, 1-0, Anali Kocevar - retragerevictoriedetaliu meci
Ukraine W15 Bucha - Zgura
05.09.19
a 2-a rundă
vs. Vladlena Bokova2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
04.09.19
1-a rundă
vs. Laura Maluniakova2-6, 7-62, 6-4 victoriedetaliu meci
Georgia W15 Batumi - Hard
29.08.19
a 2-a rundă
vs. Nadiya Kolb1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
27.08.19
1-a rundă
vs. Zeynep Sena Sarioglan6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
North Ireland W15 Dublin - Carpet
31.07.19
1-a rundă
vs. Helena Narmont3-6, 4-5, - Sofia Milatova - retragerepierderedetaliu meci
31.07.19
1-a rundă
vs. Helena Narmont3-6, 4-5, - Sofia Milatova - retragerepierderedetaliu meci
Spain W25 Vitoria - Hard
24.07.19
1-a rundă
vs. Victoria Rodriguez3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
22.07.19
Calificare
vs. Marta Falceto Font6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Czech Republic W25 Olomouc - Zgura
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Laura Schaeder2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Romania W15 Bucharest - Zgura
09.07.19
Calificare
vs. Federica Arcidiacono3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
08.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Andreia Beberechi6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Serbia W15 Prokuplje - Zgura
01.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Bojana Klincov6-76, 0-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic W25 Prerov - Zgura
10.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Nikola Tomanova1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Portugal W15 Montemor - Hard
28.05.19
1-a rundă
vs. Kseniya Yersh5-7, 6-73 pierderedetaliu meci
Portugal W15 Cantanhede - Carpet
23.05.19
a 2-a rundă
vs. Anna Ureke4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
21.05.19
1-a rundă
vs. Mariana Campino6-4, 3-6, 7-5 victoriedetaliu meci
Croatia W15 Tucepi - Zgura
07.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Irma Ustavdic6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
07.05.19
Calificare
vs. Justyna Malatinska3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Kazakhstan W15 Shymkent - Zgura
16.04.19
Calificare
vs. Eunhye Lee1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
15.04.19
1-a rundă de calif.
vs. Alisa Rastegaeva6-1, 5-2, Alisa Rastegaeva - retragerevictoriedetaliu meci
<