Regatul Unit
07.08.01, 22 Vârsta
07.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Tanysha Dissanayake vs. Kamilla Rakhimova - meciuri reciproce
15.11.18 | a 2-a rundă | Kamilla Rakhimova | Tanysha Dissanayake | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Tanysha Dissanayake form & Kamilla Rakhimova form
Tanysha Dissanayake - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
22.08.20 1-a rundă | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.07.20 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
11.07.20 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
07.07.20 1-a rundă | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.20 Calificare | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 Calificare | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 Calificare | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Kamilla Rakhimova - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Calificare | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Calificare | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Calificare | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1-a rundă | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chicago - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci |