MECI
07.06.17 | a 2-a rundă | Karin Kennel | Vlada Zvereva | 6-1, 6-4 | Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Karin Kennel | Vlada Zvereva | |
Prima administrare % | 35/48 (73%) | 43/54 (80%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/35 (60%) | 12/43 (28%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/13 (38%) | 5/11 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 8/15 (53%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/54 (69%) | 22/48 (46%) |
Total puncte câştigate | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
15.09.01, 22 Vârsta
15.09.01, 22 Vârsta
Karin Kennel vs. Vlada Zvereva - meciuri reciproce
07.06.17 | a 2-a rundă | Karin Kennel | Vlada Zvereva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Minsk | Zgura |
Karin Kennel form & Vlada Zvereva form
Karin Kennel - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
07.07.20 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Olimpia - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Macon - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 Finală | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
08.02.20 Semifinală | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.20 Sfert de finală | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Sfert de finală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
22.11.19 Sfert de finală | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
16.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Caldas - Hard | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.19 Sfert de finală | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detaliu meci |
Vlada Zvereva - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.23 Calificare | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Diana Khaydarshina | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Chiara Catini | 7-5, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-4 | detaliu meci |