MECI
03.11.20 | Calificare | Karola Patricia Bejenaru | Sabine Rutlauka | 5-7, 6-3, 10-4 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Karola Patricia Bejenaru vs. Sabine Rutlauka - meciuri reciproce
03.11.20 | Calificare | Karola Patricia Bejenaru | Sabine Rutlauka | 5-7, 6-3, 10-4 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Karola Patricia Bejenaru form & Sabine Rutlauka form
Karola Patricia Bejenaru - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Sabine Rutlauka - ultimele meciuri
W15 Almada - Hard | ||||
14.07.21 1-a rundă | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.06.21 Calificare | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 Calificare | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
22.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - retragere | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
08.06.21 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.21 Calificare | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.21 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.03.21 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.21 Calificare | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.21 Semifinală | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.21 Sfert de finală | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
04.03.21 a 2-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
03.03.21 1-a rundă | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finală | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.21 Semifinală | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.21 Sfert de finală | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
22.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | detaliu meci |