MECI
06.08.18 | Calificare | Karolayne Da Rosa | Flaminia Scara | 6-3, 6-0 | Sezze | Zgura |
STATISTICI MECI
Karolayne Da Rosa | Flaminia Scara | |
Prima administrare % | 59/71 (83%) | 33/46 (72%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/59 (56%) | 15/33 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 2/13 (15%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 2/9 (22%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/46 (63%) | 32/71 (45%) |
Total puncte câştigate | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
09.09.00, 23 Vârsta
09.09.00, 23 Vârsta
Karolayne Da Rosa vs. Flaminia Scara - meciuri reciproce
06.08.18 | Calificare | Karolayne Da Rosa | Flaminia Scara | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Sezze | Zgura |
Karolayne Da Rosa form & Flaminia Scara form
Karolayne Da Rosa - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.19 1-a rundă | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.07.19 Sfert de finală | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.07.19 a 2-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.06.19 1-a rundă | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.04.19 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.04.19 1-a rundă | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Flaminia Scara - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.10.21 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Adelisa Kahriman | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.08.21 Calificare | vs. Nikol Palecek | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Pescara - Zgura | ||||
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Gabrielli | 6-1, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.21 Calificare | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Laura Radakovic | 4-1, Laura Radakovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.21 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Andjela Jocovic | 6-1, 1-0, Andjela Jocovic - retragere | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Sveva Mazzari | 6-1, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Valentina Losciale | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Vicini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Sezze - Zgura | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Hamilton | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
18.06.18 Calificare | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Garcia | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Melisa Morales | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 7-65, 6-2 | detaliu meci |