INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Emily Webley-Smith vs. Karolina Berankova - meciuri reciproce
15.02.18 | a 2-a rundă | Karolina Berankova | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Emily Webley-Smith form & Karolina Berankova form
Emily Webley-Smith - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Saint-Malo - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Madrid - Zgura | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Calificare | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Calificare | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Karolina Berankova - ultimele meciuri
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.19 Calificare | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
18.07.19 Sfert de finală | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detaliu meci |