MECI
17.06.19 | 1-a rundă de calif. | Karolina Berankova | Mafalda Guedes | 6-0, 6-1 | W25+H Figueira | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Portugalia
18.10.04, 19 Vârsta
18.10.04, 19 Vârsta
Karolina Berankova vs. Mafalda Guedes - meciuri reciproce
17.06.19 | 1-a rundă de calif. | Karolina Berankova | Mafalda Guedes | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W25+H Figueira | Hard |
Karolina Berankova form & Mafalda Guedes form
Karolina Berankova - ultimele meciuri
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.08.19 Calificare | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
18.07.19 Sfert de finală | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Mafalda Guedes - ultimele meciuri
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.11.22 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 7-5, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.21 1-a rundă | vs. Emma Lene | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
21.09.21 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.07.21 1-a rundă | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Leire De Ezcurra | 6-2, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
16.07.20 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.06.20 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detaliu meci |