Rusia
24.01.01, 23 Vârsta
24.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Mayya Perova vs. Karolina Berankova - meciuri reciproce
12.02.18 | Calificare | Karolina Berankova | Mayya Perova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Mayya Perova form & Karolina Berankova form
Mayya Perova - ultimele meciuri
Sharm El - Hard | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Ponomareva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
12.02.18 Calificare | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Lidija Samardzic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Tara Damnjanovic | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Biljana Jovanovic | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci |
Karolina Berankova - ultimele meciuri
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.19 Calificare | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
18.07.19 Sfert de finală | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detaliu meci |