MECI
19.01.15 | 2-a rundă de calif. | Karolina Stuchla | Anna Gabric | 3-6, 6-2, 6-0 | Kaarst | Carpet |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Karolina Stuchla vs. Anna Gabric - meciuri reciproce
19.01.15 | 2-a rundă de calif. | Karolina Stuchla | Anna Gabric | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | Kaarst | Carpet |
Karolina Stuchla form & Anna Gabric form
Karolina Stuchla - ultimele meciuri
Palmanova - Zgura | ||||
27.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, Csilla Argyelan - retragere | detaliu meci | |
27.02.17 Calificare | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
20.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
20.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Galinier | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
28.06.16 1-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.16 Calificare | vs. Paulina Lewandowska | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
11.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
11.04.16 Calificare | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.16 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Muchova | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Sunrise - Zgura | ||||
25.01.16 1-a rundă de calif. | vs. Amanda Johnson (1999) | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
25.01.16 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
25.01.16 Calificare | vs. Mari Osaka | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Wesley Chapel - Zgura | ||||
20.01.16 1-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.16 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Kasulumbe | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.16 2-a rundă de calif. | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.16 Calificare | vs. Usue Maitane Arconada | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Daytona Beach - Zgura | ||||
11.01.16 1-a rundă de calif. | vs. Christina Rosca | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.16 Calificare | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.16 2-a rundă de calif. | vs. Lauren Albanese | 7-64, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Nantes - Indoor Hard | ||||
02.11.15 Calificare | vs. Jesika Maleckova | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
02.11.15 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.15 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.15 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Ianchuk | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Albena - Zgura | ||||
12.10.15 Sfert de finală | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.15 a 2-a rundă | vs. Ramona Eva Chivu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.10.15 1-a rundă | vs. Zinovia Vaneva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
05.10.15 1-a rundă | vs. Steffi Carruthers | 4-6, 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
05.10.15 a 2-a rundă | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Anna Gabric - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detaliu meci |