Karolina Vlckova vs. Adrija Runcha 07.05.2019

Karolina Vlckova vs. Adrija Runcha 07.05.2019 - W15 Tucepi - comparaţie

MECI

07.05.191-a rundă de calif.Karolina Vlckova Adrija Runcha 4-6, 6-3, 10-6 Croatia W15 Tucepi Zgura

STATISTICI MECI

10-6

Karolina Vlckova
Cehia
17.10.00, 18 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
02.12.93, 25 Vârsta







Adrija Runcha
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Karolina Vlckova vs. Adrija Runcha - meciuri reciproce

07.05.191-a rundă de calif.Karolina VlckovaAdrija Runcha4-6, 6-3, 10-6 detaliu meciCroatia W15 Tucepi Zgura

Karolina Vlckova - ultimele meciuri

Czech Republic W15 Olomouc - Zgura
07.08.19
1-a rundă
vs. Jana Jablonovska2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Italy W15 Schio - Zgura
23.07.19
1-a rundă
vs. Federica Trevisan3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
23.07.19
Calificare
vs. Alessandra Simone2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
22.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Alice Vicini6-74, 6-3, 10-3 victoriedetaliu meci
Czech Republic W25 Olomouc - Zgura
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Chantal Skamlova3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Hungary W15 Budapest - Zgura
25.06.19
Calificare
vs. Izabela Gabriela Novac6-75, 3-6 pierderedetaliu meci
24.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Alexa Pirok1-6, 6-4, 14-12 victoriedetaliu meci
Czech Republic W60+H Stare - Zgura
17.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Andrea Gamiz2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Germany W15 Kaltenkirchen - Zgura
11.06.19
1-a rundă
vs. Nina Kruijer1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
11.06.19
Calificare
vs. Stephanie Judith Visscher6-4, 6-73, 10-8 victoriedetaliu meci
10.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Laura Boehner7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Croatia W15 Tucepi - Zgura
07.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Adrija Runcha4-6, 6-3, 10-6 victoriedetaliu meci
07.05.19
Calificare
vs. Federica Arcidiacono2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Egypt W15 Sharm - Hard
18.03.19
1-a rundă de calif.
vs. Louise Kwong2-6, 7-5, 8-10 pierderedetaliu meci
Egypt W15 Sharm - Hard
11.03.19
Calificare
vs. Ivania Martinich6-4, 6-71, 6-10 pierderedetaliu meci
11.03.19
1-a rundă de calif.
vs. Doroteja Joksovic4-6, 6-1, 10-5 victoriedetaliu meci
Egypt W15 Sharm - Hard
25.01.19
Sfert de finală
vs. Magali Kempen3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
24.01.19
a 2-a rundă
vs. Juliane Triebe6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
23.01.19
1-a rundă
vs. Jacqueline Cabaj Awad7-5, 1-6, 6-2 victoriedetaliu meci
21.01.19
1-a rundă de calif.
vs. Sarka Richterova7-62, 6-3 victoriedetaliu meci
21.01.19
Calificare
vs. Patricia Boentgen6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Jablonec Nad - Carpet
05.12.18
1-a rundă
vs. Karolina Kubanova3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Milovice - Indoor Hard
28.11.18
1-a rundă
vs. Natalie Proese3-6, 6-4, 0-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Frydek Mistek - Zgura
09.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Alexandra Silna1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Prague - Zgura
05.09.18
1-a rundă
vs. Petra Januskova6-76, 0-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Ricany - Zgura
30.08.18
a 2-a rundă
vs. Katerina Vankova1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
29.08.18
1-a rundă
vs. Linda Sevcikova6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
Czech Republic Jablonec Nad - Zgura
26.06.18
1-a rundă
vs. Angelina Shakhraychuk6-4, 2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Jablonec Nad - Carpet
06.12.17
1-a rundă
vs. Vendula Zovincova0-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Milovice - Indoor Hard
29.11.17
1-a rundă
vs. Pernilla Mendesova3-6, 0-6 pierderedetaliu meci

Adrija Runcha - ultimele meciuri

Finland W15 Tampere - Indoor Hard
22.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Sophia Fry2-6, 6-0, 7-10 pierderedetaliu meci
France W80 Biarritz - Zgura
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Kelia Le Bihan2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Croatia W15 Tucepi - Zgura
07.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Karolina Vlckova6-4, 3-6, 6-10 pierderedetaliu meci
Finland Helsinki - Indoor Hard
14.11.16
1-a rundă de calif.
vs. Anna Ozerova0-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Estonia Parnu - Zgura
27.07.16
a 2-a rundă
vs. Ganna Poznikhirenko0-6, 0-6 pierderedetaliu meci
26.07.16
1-a rundă
vs. Anna Bogoslavets2-6, 7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
25.07.16
Calificare
vs. Anna Marija Bukina6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
25.07.16
1-a rundă de calif.
vs. Sofiya Chekhlystova6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
Finland Tampere - Zgura
19.07.16
1-a rundă
vs. Piia Suomalainen3-6, 5-7 pierderedetaliu meci
18.07.16
Calificare
vs. Emilia Salo6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
18.07.16
1-a rundă de calif.
vs. Polina Novoselova6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
France Saint Malo - Zgura
08.09.14
1-a rundă de calif.
vs. Chloe Paquet0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Finland Savitaipale - Zgura
28.07.14
1-a rundă
vs. Gyulnara Nazarova3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Estonia Tallinn - Zgura
21.07.14
Calificare
vs. Anastasiya Klymenko5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
Estonia Tallinn - Indoor Hard
10.02.14
1-a rundă de calif.
vs. Eva Wacanno2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Poland Torun - Zgura
02.07.12
1-a rundă de calif.
vs. Justyna Pajak4-6, 6-4, 2-6 pierderedetaliu meci
Holland Alkmaar - Zgura
18.06.12
1-a rundă de calif.
vs. Valeria Podda2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Estonia Tallinn - Indoor Hard
20.02.12
1-a rundă de calif.
vs. Tatjana Vorobjova4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Estonia Tallinn - Indoor Hard
13.02.12
Calificare
vs. Margarita Khasanova2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
13.02.12
1-a rundă de calif.
vs. Mari Mahoni7-63, 7-5 victoriedetaliu meci
Finland Helsinki - Indoor Hard
21.11.11
1-a rundă de calif.
vs. Andreea-Roxana Vaideanu4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Poland Ilawa - Zgura
01.08.11
2-a rundă de calif.
vs. Marta Smiechowska6-77, 6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
01.08.11
Calificare
vs. Magdalena Kiszczynska0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Holland Middelburg - Zgura
27.06.11
1-a rundă de calif.
vs. Sabrina Baumgarten1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Holland Breda - Zgura
20.06.11
1-a rundă de calif.
vs. Kimberley Cassar3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Germany Koeln - Zgura
13.06.11
1-a rundă de calif.
vs. Iris Verboven4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Germany Zell Am - Carpet
21.02.11
1-a rundă de calif.
vs. Jessica Sabeshinskaja4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Germany Leimen - Indoor Hard
14.02.11
1-a rundă de calif.
vs. Aleksandra Nionova6-3, 7-5 victoriedetaliu meci
14.02.11
2-a rundă de calif.
vs. Petra Krejsova2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Germany Kaarst - Carpet
24.01.11
1-a rundă
vs. Tereza Hladikova2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
<