MECI
30.09.19 | Calificare | Karoline Laursen | Daria Solovyeva | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Danemarca
03.07.00, 23 Vârsta
03.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
28.05.00, 23 Vârsta
28.05.00, 23 Vârsta
Karoline Laursen vs. Daria Solovyeva - meciuri reciproce
30.09.19 | Calificare | Karoline Laursen | Daria Solovyeva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Karoline Laursen form & Daria Solovyeva form
Karoline Laursen - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ya Hsin Lee | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Helsingborg - Indoor Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
08.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Khirin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.21 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Traub | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Aline Thommen | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Scudiero | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Perla Nieuwboer | 4-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Delisha Guttikonda | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Daria Solovyeva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.03.19 Calificare | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Sarah Lee | - Daria Solovyeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.18 Calificare | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci |