MECI
03.06.19 | 1-a rundă de calif. | Katarina Kuzmova | Aneta Kladivova | 5-7, 7-5, 10-7 | W15 Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katarina Kuzmova vs. Aneta Kladivova - meciuri reciproce
12.06.22 | Finală | Aneta Kladivova | Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Banja | Zgura |
03.06.19 | 1-a rundă de calif. | Katarina Kuzmova | Aneta Kladivova | 5-7, 7-5, 10-7 | detaliu meci | W15 Banja | Zgura |
04.02.18 | 2-a rundă de calif. | Aneta Kladivova | Katarina Kuzmova | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Trnava | Indoor Hard |
Katarina Kuzmova form & Aneta Kladivova form
Katarina Kuzmova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - retragere | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finală | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.02.24 Semifinală | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Isis Louise Van Den Broek | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Anna Sedysheva | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Kayo Nishimura | 5-7, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Noemie Dadoun | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Aneta Kladivova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - retragere | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detaliu meci |