MECI
04.05.17 | a 2-a rundă | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-4 | La Marsa | Zgura |
STATISTICI MECI
Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | |
Prima administrare % | 36/52 (69%) | 51/72 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/36 (50%) | 24/51 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/16 (56%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 7/18 (39%) | 4/10 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/72 (56%) | 25/52 (48%) |
Total puncte câştigate | 67/124 (54%) | 57/124 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katarzyna Kawa vs. Ganna Poznikhirenko - meciuri reciproce
07.11.18 | a 2-a rundă | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 7-63, 3-3, Ganna Poznikhirenko - retragere | detaliu meci | Minsk | Indoor Hard |
04.05.17 | a 2-a rundă | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | La Marsa | Zgura |
27.07.15 | 1-a rundă de calif. | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 4-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | Sobota / | Zgura |
Katarzyna Kawa form & Ganna Poznikhirenko form
Katarzyna Kawa - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
17.09.23 Calificare | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Sara Errani | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci |
Ganna Poznikhirenko - ultimele meciuri
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - retragere | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Dallas - Indoor Hard | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Colorado - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bethany - Zgura | ||||
20.05.23 Semifinală | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Zephyrhills - Zgura | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detaliu meci |