MECI
19.01.17 | a 2-a rundă | Katarzyna Piter | Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | Orlando | Zgura |
STATISTICI MECI
Katarzyna Piter | Jesika Maleckova | |
Prima administrare % | 36/56 (64%) | 30/62 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/36 (69%) | 18/30 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/20 (45%) | 11/32 (34%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 3/6 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/62 (53%) | 22/56 (39%) |
Total puncte câştigate | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Greșeli duble | 5 | 6 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katarzyna Piter vs. Jesika Maleckova - meciuri reciproce
19.01.17 | a 2-a rundă | Katarzyna Piter | Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Orlando | Zgura |
Katarzyna Piter form & Jesika Maleckova form
Katarzyna Piter - ultimele meciuri
Adelaide - Hard | ||||
09.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ostrava - Indoor Hard | ||||
18.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
21.06.21 1-a rundă | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.21 Calificare | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
03.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Guadalajara - Hard | ||||
06.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
28.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.08.20 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
18.08.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.07.20 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - retragere | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.07.20 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
09.07.20 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
07.07.20 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - retragere | detaliu meci | |
03.07.20 1-a rundă | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
30.06.20 1-a rundă | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.06.20 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Jesika Maleckova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
03.06.23 Finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.06.23 Semifinală | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.06.23 Sfert de finală | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci |