MECI
27.06.17 | 1-a rundă | Katerina Filip | Tayisiya Morderger | 2-1, - retragere | Lund | Zgura |
STATISTICI MECI
Katerina Filip | Tayisiya Morderger | |
Prima administrare % | 12/16 (75%) | 6/10 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 8/12 (67%) | 4/6 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/4 (75%) | 2/4 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 0/1 (0%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 4/10 (40%) | 5/16 (31%) |
Total puncte câştigate | 15/26 (58%) | 11/26 (42%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katerina Filip vs. Tayisiya Morderger - meciuri reciproce
27.06.17 | 1-a rundă | Katerina Filip | Tayisiya Morderger | 2-1, Tayisiya Morderger - retragere | detaliu meci | Lund | Zgura |
Katerina Filip form & Tayisiya Morderger form
Katerina Filip - ultimele meciuri
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
21.06.22 Calificare | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Annenheim - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
07.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Claremont - Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W80 Biarritz - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Stare - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Norman - Hard | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Lawrence - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tyler - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Florence - Hard | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.09.18 Calificare | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bad Saulgau - Zgura | ||||
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Tayisiya Morderger - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Calificare | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci |