MECI
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Katerina Mandelikova | Laura Maluniakova | 7-5, 6-2 | W25 Prerov | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
13.06.03, 20 Vârsta
13.06.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
03.03.98, 26 Vârsta
03.03.98, 26 Vârsta
Katerina Mandelikova vs. Laura Maluniakova - meciuri reciproce
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Katerina Mandelikova | Laura Maluniakova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | W25 Prerov | Zgura |
Katerina Mandelikova form & Laura Maluniakova form
Katerina Mandelikova - ultimele meciuri
W35 Boca - Zgura | ||||
08.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Jaeda Daniel | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-72, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Jada Robinson | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Debora Scurt | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Brianna Baldi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maia Visan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Johanna Silva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Candiotto | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 6-75, 2-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Katalina Petrova | 4-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
16.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Poertschach - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
01.05.22 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | - | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 6-1, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1-a rundă | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.04.22 Calificare | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.22 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
30.03.22 1-a rundă | vs. Nicole Teodosescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Laura Maluniakova - ultimele meciuri
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.09.19 Semifinală | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
25.06.19 Calificare | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.04.19 Semifinală | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.04.19 Sfert de finală | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | detaliu meci | |
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.04.19 Calificare | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.04.19 Calificare | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.19 Calificare | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.19 Sfert de finală | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
28.02.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
26.02.19 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | detaliu meci |