MECI
06.11.17 | 1-a rundă | Katerina Vankova | Martina Caregaro | 6-75, 6-2, 6-3 | Ortisei | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Katerina Vankova | Martina Caregaro | |
Prima administrare % | 42/88 (48%) | 55/114 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/42 (67%) | 36/55 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 25/46 (54%) | 21/59 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 7/18 (39%) | 3/6 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 57/114 (50%) | 35/88 (40%) |
Total puncte câştigate | 110/202 (54%) | 92/202 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași | 3 | 10 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katerina Vankova vs. Martina Caregaro - meciuri reciproce
06.11.17 | 1-a rundă | Katerina Vankova | Martina Caregaro | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | Ortisei | Indoor Hard |
08.10.12 | 1-a rundă | Katerina Vankova | Martina Caregaro | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Katerina Vankova form & Martina Caregaro form
Katerina Vankova - ultimele meciuri
Jablonec Nad - Carpet | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - retragere | detaliu meci | |
05.12.18 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
08.09.18 Semifinală | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - retragere | detaliu meci | |
07.09.18 Sfert de finală | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
01.09.18 Semifinală | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - retragere | detaliu meci | |
31.08.18 Sfert de finală | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
30.08.18 a 2-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.18 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
23.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Sabina Machalova | - | detaliu meci | |
16.07.18 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
27.06.18 1-a rundă | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - retragere | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
14.06.18 Sfert de finală | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - retragere | detaliu meci | |
13.06.18 a 2-a rundă | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
06.06.18 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
11.05.18 Semifinală | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - retragere | detaliu meci | |
10.05.18 Sfert de finală | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.05.18 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.18 1-a rundă | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - retragere | detaliu meci | |
24.04.18 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.04.18 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
16.03.18 Sfert de finală | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Martina Caregaro - ultimele meciuri
W60 Caserta - Zgura | ||||
05.06.23 Calificare | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - retragere | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - retragere | detaliu meci | |
17.04.23 Calificare | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - retragere | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.23 Calificare | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
12.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detaliu meci |