MECI
22.04.18 | Kateryna Volodko | Gabriela Dabrowski | 3-6, 6-2, 6-1 | Fed Cup | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Kateryna Volodko | Gabriela Dabrowski | |
Prima administrare % | 43/71 (61%) | 46/88 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/43 (86%) | 31/46 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/28 (46%) | 18/42 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 1/7 (14%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/88 (44%) | 21/71 (30%) |
Total puncte câştigate | 89/159 (56%) | 70/159 (44%) |
Greșeli duble | 5 | 2 |
ași | 2 | 9 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kateryna Volodko vs. Gabriela Dabrowski - meciuri reciproce
22.04.18 | Kateryna Volodko | Gabriela Dabrowski | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | Fed Cup | Indoor Hard | |
17.09.17 | 2-a rundă de calif. | Kateryna Volodko | Gabriela Dabrowski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Tokyo | Hard |
Kateryna Volodko form & Gabriela Dabrowski form
Kateryna Volodko - ultimele meciuri
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Maria Timofeeva | 4-5, - Kateryna Volodko - retragere | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | - | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Luksika Kumkhum | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-74, 7-5 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Sijia Wei | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 6-75, 6-2, 6-75 | detaliu meci | |
19.10.23 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 Calificare | vs. Xiaodi You | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Erin Routliffe | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Calificare | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Calificare | vs. Ankita Raina | 1-2, - Kateryna Volodko - retragere | detaliu meci | |
09.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
08.09.23 Semifinală | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.09.23 Sfert de finală | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Gabriela Dabrowski - ultimele meciuri
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Calificare | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Birmingham - Iarbă | ||||
12.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 Calificare | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Charleston - Zgura | ||||
03.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
27.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
13.09.20 Calificare | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Fed Cup - Indoor Hard | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.20 Calificare | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Indoor Hard | ||||
14.10.19 Calificare | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Tianjin - Hard | ||||
05.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Wuhan - Hard | ||||
20.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
16.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Toronto - Hard | ||||
03.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Birmingham - Iarbă | ||||
16.06.19 2-a rundă de calif. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Les - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
30.04.19 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | detaliu meci |