MECI
02.10.18 | Calificare | Kateryna Diatlova | Olga Terletska | 7-5, 6-1 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
16.07.01, 22 Vârsta
16.07.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
19.07.00, 23 Vârsta
19.07.00, 23 Vârsta
Kateryna Diatlova vs. Olga Terletska - meciuri reciproce
30.09.19 | Calificare | Kateryna Diatlova | Olga Terletska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W15 Chornomorsk | Zgura |
02.10.18 | Calificare | Kateryna Diatlova | Olga Terletska | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Kateryna Diatlova form & Olga Terletska form
Kateryna Diatlova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ella Sahnis | 7-64, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Kozak | 6-1, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dunja Maric | 6-1, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
05.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Gala Ilic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Marine Szostak | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Savine Erler | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Straehle | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 6-71, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Noka Juric | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Noka Juric | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Alina Khvatova | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Reims - Indoor Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.22 Calificare | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.22 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | detaliu meci |
Olga Terletska - ultimele meciuri
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - retragere | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - retragere | detaliu meci | |
03.10.16 Calificare | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
26.09.16 Calificare | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci |