MECI
13.07.17 | Sfert de finală | Kateryna Baindl | Cagla Buyukakcay | 7-5, 3-6, 6-2 | Budapest | Zgura |
STATISTICI MECI
Kateryna Baindl | Cagla Buyukakcay | |
Prima administrare % | 70/86 (81%) | 59/85 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 38/70 (54%) | 28/59 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/16 (50%) | 12/26 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 8/12 (67%) | 7/10 (70%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/85 (53%) | 40/86 (47%) |
Total puncte câştigate | 91/171 (53%) | 80/171 (47%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kateryna Baindl vs. Cagla Buyukakcay - meciuri reciproce
13.07.17 | Sfert de finală | Kateryna Baindl | Cagla Buyukakcay | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Budapest | Zgura |
29.07.13 | 1-a rundă | Kateryna Baindl | Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | Donetsk | Hard |
08.07.13 | Semifinală | Kateryna Baindl | Cagla Buyukakcay | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | Istanbul | Hard |
03.05.10 | Semifinală | Cagla Buyukakcay | Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Kharkiv | Hard |
Kateryna Baindl form & Cagla Buyukakcay form
Kateryna Baindl - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.23 Calificare | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
29.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
18.09.23 1-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Chicago - Hard | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | - | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - retragere | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
23.07.23 Finală | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.23 Semifinală | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
22.07.23 Sfert de finală | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
26.06.23 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.06.23 Calificare | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Cagla Buyukakcay - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
24.09.23 Finală | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.09.23 Semifinală | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
06.07.23 a 3-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detaliu meci |