MECI
08.05.19 | 1-a rundă | Katharina Hering | Anna Ustinoff | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Katharina Hering | Anna Ustinoff | |
Prima administrare % | 16/36 (44%) | 29/41 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 12/16 (75%) | 13/29 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/20 (70%) | 1/12 (8%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/41 (66%) | 10/36 (28%) |
Total puncte câştigate | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Anna Ustinoff | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ustinoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katharina Hering | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna Ustinoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anna Ustinoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ustinoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katharina Hering | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna Ustinoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katharina Hering | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kazahstan
08.05.98, 25 Vârsta
08.05.98, 25 Vârsta
Katharina Hering vs. Anna Ustinoff - meciuri reciproce
08.05.19 | 1-a rundă | Katharina Hering | Anna Ustinoff | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Katharina Hering form & Anna Ustinoff form
Katharina Hering - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Anna Ustinoff - ultimele meciuri
W25 Tucson - Hard | ||||
18.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Haley Giavara | 1-2, - Anna Ustinoff - retragere | detaliu meci | |
W25 Malibu - Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Martins | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Claremont - Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Stacey Fung | 5-7, 0-2, - Anna Ustinoff - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 7-5, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.06.19 Calificare | vs. Estella Jaeger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
21.05.19 Calificare | vs. Agustina Chlpac | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Diez | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.04.19 Calificare | vs. Alessia Tagliente | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Diana Martynov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle De Beer | Emmanuelle De Beer - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.04.19 Calificare | vs. Pauline Demel | 7-66, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elpida Malamou | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Pelham - Zgura | ||||
09.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mulville | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Irapuato - Hard | ||||
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Coppola | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Surprise - Hard | ||||
13.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Michelle Larcher De Brito | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Sophie Abrams | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Templeton - Hard | ||||
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Eva Raszkiewicz | 7-61, 7-62 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Elena Bovina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Salma Abdel Rahim | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Redding - Hard | ||||
11.09.17 Calificare | vs. Nika Kukharchuk | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Audrey Marie Mayer | 6-1, 6-0 | detaliu meci |