MECI
06.09.17 | 1-a rundă | Katharina Hering | Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 4-1, - retragere | Badenweiler | Zgura |
STATISTICI MECI
Katharina Hering | Lara Schmidt | |
Prima administrare % | 45/78 (58%) | 40/69 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/45 (53%) | 28/40 (70%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/33 (58%) | 10/29 (34%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 5/9 (56%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/69 (45%) | 35/78 (45%) |
Total puncte câştigate | 74/147 (50%) | 73/147 (50%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katharina Hering vs. Lara Schmidt - meciuri reciproce
18.02.18 | 1-a rundă de calif. | Lara Schmidt | Katharina Hering | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Altenkirchen | Carpet |
06.09.17 | 1-a rundă | Katharina Hering | Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 4-1, Lara Schmidt - retragere | detaliu meci | Badenweiler | Zgura |
Katharina Hering form & Lara Schmidt form
Katharina Hering - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Lara Schmidt - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - retragere | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
09.07.23 Finală | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.07.23 Semifinală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - retragere | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detaliu meci |