MECI
23.07.19 | Calificare | Katharina Hering | Rina Saigo | 6-1, 4-6, 10-4 | W25 Horb | Zgura |
STATISTICI MECI
Katharina Hering | Rina Saigo | |
Prima administrare % | 51/82 (62%) | 39/55 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/51 (69%) | 22/39 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/31 (48%) | 8/16 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 3/5 (60%) | 2/15 (13%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/55 (45%) | 32/82 (39%) |
Total puncte câştigate | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Greșeli duble | 6 | 3 |
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Rina Saigo | |
Katharina Hering | 5-0 | |
6-1 |
2 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0 | ||
Katharina Hering | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Rina Saigo | |
Katharina Hering | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Rina Saigo | |
0-0 | ||
Katharina Hering | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
3-4 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Katharina Hering | 4-4 | |
0-0, 0-30 | ||
4-5 | Rina Saigo | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 0-1, 3-1, 6-1, 8-2, 9-2 | ||
10-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katharina Hering vs. Rina Saigo - meciuri reciproce
23.07.19 | Calificare | Katharina Hering | Rina Saigo | 6-1, 4-6, 10-4 | detaliu meci | W25 Horb | Zgura |
30.01.19 | 1-a rundă | Rina Saigo | Katharina Hering | 6-4, 7-61 | detaliu meci | W15 Manacor | Zgura |
24.01.19 | 1-a rundă | Rina Saigo | Katharina Hering | 6-4, 0-6, 6-1 | detaliu meci | W15 Manacor | Zgura |
Katharina Hering form & Rina Saigo form
Katharina Hering - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Rina Saigo - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 Calificare | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Semifinală | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | detaliu meci |