MECI
24.01.18 | 1-a rundă | Katharina Hobgarski | Aneta Kladivova | 5-7, 6-2, 6-4 | Stuttgart Stammheim | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Katharina Hobgarski | Aneta Kladivova | |
Prima administrare % | 61/95 (64%) | 57/113 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/61 (61%) | 38/57 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/34 (53%) | 20/56 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 7/19 (37%) | 5/10 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 55/113 (49%) | 40/95 (42%) |
Total puncte câştigate | 110/208 (53%) | 98/208 (47%) |
Greșeli duble | 3 | 10 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katharina Hobgarski vs. Aneta Kladivova - meciuri reciproce
02.07.22 | Semifinală | Katharina Hobgarski | Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | W25 Stuttgart | Zgura |
24.01.18 | 1-a rundă | Katharina Hobgarski | Aneta Kladivova | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | Stuttgart Stammheim | Indoor Hard |
Katharina Hobgarski form & Aneta Kladivova form
Katharina Hobgarski - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
22.02.24 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-74, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Tilwith Di Girolami | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 6-710, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | - | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 0-1, - Katharina Hobgarski - retragere | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Nadine Keller | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.09.23 Finală | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.09.23 Semifinală | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Aneta Kladivova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - retragere | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detaliu meci |