INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Laura Schaeder vs. Katharina Hobgarski - meciuri reciproce
19.11.19 | 1-a rundă | Laura Schaeder | Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detaliu meci | W25 Solarino | Carpet |
05.10.17 | a 2-a rundă | Katharina Hobgarski | Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Laura Schaeder form & Katharina Hobgarski form
Laura Schaeder - ultimele meciuri
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.22 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.20 1-a rundă | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.20 Sfert de finală | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.20 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.10.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
09.09.20 Calificare | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
24.08.20 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
03.07.20 1-a rundă | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.20 1-a rundă | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.12.19 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.12.19 1-a rundă | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.12.19 Finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.19 Semifinală | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.19 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Katharina Hobgarski - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Briana Szabo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
22.02.24 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-74, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Tilwith Di Girolami | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 6-710, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | - Katharina Hobgarski - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 0-1, - Katharina Hobgarski - retragere | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Nadine Keller | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.09.23 Finală | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.09.23 Semifinală | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-2 | detaliu meci |