MECI
21.09.20 | 1-a rundă de calif. | Kathleen Kanev | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-3 | W15 Porto | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kathleen Kanev vs. Ekaterina Shalimova - meciuri reciproce
21.09.20 | 1-a rundă de calif. | Kathleen Kanev | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | W15 Porto | Hard |
Kathleen Kanev form & Ekaterina Shalimova form
Kathleen Kanev - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - retragere | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - retragere | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci |
Ekaterina Shalimova - ultimele meciuri
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - retragere | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finală | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detaliu meci |