MECI
13.12.17 | a 2-a rundă | Katy Dunne | Gabriella Taylor | 6-3, 0-6, 6-4 | Pune | Hard |
STATISTICI MECI
Katy Dunne | Gabriella Taylor | |
Prima administrare % | 49/84 (58%) | 53/85 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/49 (71%) | 35/53 (66%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/35 (23%) | 12/32 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 6/11 (55%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/85 (45%) | 41/84 (49%) |
Total puncte câştigate | 81/169 (48%) | 88/169 (52%) |
Greșeli duble | 10 | 10 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katy Dunne vs. Gabriella Taylor - meciuri reciproce
10.03.18 | Semifinală | Gabriella Taylor | Katy Dunne | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | Mildura | Iarbă |
13.12.17 | a 2-a rundă | Katy Dunne | Gabriella Taylor | 6-3, 0-6, 6-4 | detaliu meci | Pune | Hard |
05.06.17 | 1-a rundă | Katy Dunne | Gabriella Taylor | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Surbiton | Iarbă |
Katy Dunne form & Gabriella Taylor form
Katy Dunne - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
09.02.24 Semifinală | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 Sfert de finală | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Dominika Salkova | - | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Gabriella Taylor - ultimele meciuri
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
10.03.20 1-a rundă | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.20 Sfert de finală | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.20 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - retragere | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 Finală | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - retragere | detaliu meci | |
26.10.19 Semifinală | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finală | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.19 Semifinală | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
26.06.19 2-a rundă de calif. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
25.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | detaliu meci |